Wczasy nad Bałtykiem

Reklamy

GASTRONOMIA

Sami Państwo wiecie jak ważną rolę podczas pobytu nad morzem odgrywa dobre jedzenie. W tym miejscu możemy podzielić się opiniami dotyczącymi Waszych wrażeń podczas pobytu w nadmorskich lokalach. Polecajcie dobre lokale abyśmy wszyscy mogli cieszyć się nie tylko pogodą ale i dobrym jedzonkiem podczas urlopu. Pamiętajmy jednak o tym aby nasze opinie były sprawiedliwe i nie szkalowały innych.

Data: 11.08.2015, 17:43

Autor: Tt - Xyo@o2.pl

Tawerna Maltańska

Miła obsługa,podane w miarę szybko. JEDNAK TU PANIERKA KRÓLUJE NAD RYBĄ...

Data: 30.08.2014, 08:34

Autor: Alex - alex.w@vodafone.de

Tawerna Maltańska jest genialna

Tawerna Maltańska to zdecydowanie jedno z najmilszych wspomnień z naszego pobytu w Jarosławcu. Budynek i jego wnętrze bardzo ładne (szkoda tylko, że te obskurne budy przystani rybackiej zasłaniają widok na morze- "a mogło być tak pięknie"). Jedliśmy różne ryby. Świeżość, przyrządzenie i podanie absolutna pierwsza klasa. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Ceny jak na tą jakość bardzo przystępne. Dla nas wizyta w Tawernie Maltańskiej była ukojeniem duszy.

Data: 7.07.2014, 07:53

Autor: Joanna

Gofry w Jarosławcu tylko w Pychotce

Od kilku już lat odwiedzam Jarosławiec ale tylko w PYCHOTCE kupuję gofry. Tylko tam są one chrupkie, świeże i te owoce ;-) POLECAM wszystkim

Data: 2.07.2014, 18:39

Autor: Grzegorz

Tawerna Maltańska na przystani

Polecam ten lokal. Jedzenie smaczne, niedrogie i za każdym razem tak samo dobre. Obsługa bardzo miła i sprawna. Właściciele sympatyczni a p. Marek podobny do Andrzeja Krzywego z De Mono

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Dowiedz się więcej tutaj ×