Wczasy nad Bałtykiem

Reklamy

O nas

Serwis www.jaroslawiec.pl powstał w dniu 1 stycznia 2007 roku. W serwisie staraliśmy się zebrać oraz przedstawić w przystępny sposób oferty wypoczynku nad morzem. Istnieją , co prawda liczne strony uważające się za portale informacyjne, jednak albo ich poziom merytoryczny, albo edytorski albo, co najważniejsze, ich zawartość nie spełnia w pełni oczekiwań związanych z promocją turystyki.
Opracowaliśmy system prezentacji oraz reklamy wszelkich podmiotów gospodarczych związanych z wypoczynkiem nad morzem jak też klientów indywidualnych, którzy coraz chętniej udostępniają swoje domy turystom. Nasze badania wskazały coraz większe zainteresowanie naszymi ofertami wśród obcokrajowców. Nasz serwis prezentowany jest w trzech wersjach językowych (polskiej, niemieckiej oraz angielskiej), co ułatwi przeląd ofert gościom zagranicznym. Dzięki systemowi newsletter możemy informować gości serwisu o nowych ofertach naszych klientów, których z pewnością co roku bęzie więcej.
Wielu osobom wydaje się, iż w dzisiejszych czasach znalezienie ciekawej oferty nie nastręcza żadnych trudności. Jednak z otrzymywanych listów dowiadujemy się, iż dostęp do niektórych ofert jest utrudniony - skomplikowana nawigacja lub konieczność wykupienia hasła dostępowego itp. Właśnie te listy przekonały nas do bezpłatnego udostępniania naszych zasobów oraz bardzo prostej nawigacji ku radości naszych gości.
Informacje zamieszczone w naszym serwisie dotyczą miejsc noclegowych o różnym standardzie: pola namiotowe, kempingi, pensjonaty, hotele, ośrodki rehabilitacyjne, ośrodki wczasowe, kwatery prywatne oraz agroturystyka, która staje się coraz popularniejszą formą wypoczynku. Mając nadzieję, że pomożemy Państwu w znalezieniu atrakcyjnej oferty zapraszamy do poszukiwań i życzymy powodzenia.

redakcja www.jaroslawiec.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Dowiedz się więcej tutaj ×